86490 | Cedric Cotton Lip Cord Medium, Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86490 |
| Pattern Name | Cedric Cotton Lip Cord Medium |
| Collection | Cords |
| Width | 1/8" (0CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 36% COTTON, 48% FIBRANNE, 2% NYLON, 14% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


86490 | Cedric Cotton Lip Cord Medium, Brown - Schumacher Trim
86490 | Cedric Cotton Lip Cord Medium, Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86490 |
| Pattern Name | Cedric Cotton Lip Cord Medium |
| Collection | Cords |
| Width | 1/8" (0CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 36% COTTON, 48% FIBRANNE, 2% NYLON, 14% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86490 |
| Pattern Name | Cedric Cotton Lip Cord Medium |
| Collection | Cords |
| Width | 1/8" (0CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 36% COTTON, 48% FIBRANNE, 2% NYLON, 14% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |























