86500 | Eubie Lip Cord Indoor/Outdoor, Leaf - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86500 |
| Pattern Name | Eubie Lip Cord Indoor/Outdoor |
| Collection | Cords |
| Width | 1/4" (1CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Green |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86500 | Eubie Lip Cord Indoor/Outdoor, Leaf - Schumacher Trim
86500 | Eubie Lip Cord Indoor/Outdoor, Leaf - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86500 |
| Pattern Name | Eubie Lip Cord Indoor/Outdoor |
| Collection | Cords |
| Width | 1/4" (1CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Green |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86500 |
| Pattern Name | Eubie Lip Cord Indoor/Outdoor |
| Collection | Cords |
| Width | 1/4" (1CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Green |
| Theme | 0 |























