86510 | Henley Cotton Cord, Ivory - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86510 |
| Pattern Name | Henley Cotton Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/8" (1CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86510 | Henley Cotton Cord, Ivory - Schumacher Trim
86510 | Henley Cotton Cord, Ivory - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86510 |
| Pattern Name | Henley Cotton Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/8" (1CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86510 |
| Pattern Name | Henley Cotton Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/8" (1CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | 0 |























