86513 | Henley Cotton Cord, Peacock - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86513 |
| Pattern Name | Henley Cotton Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/8" (1CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86513 | Henley Cotton Cord, Peacock - Schumacher Trim
86513 | Henley Cotton Cord, Peacock - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86513 |
| Pattern Name | Henley Cotton Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/8" (1CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | 0 |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86513 |
| Pattern Name | Henley Cotton Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/8" (1CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | 0 |























