86521 | Seville Ribbed Cord, Green - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86521 |
| Pattern Name | Seville Ribbed Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% COTTON, 45% FIBRANNE, 13% SYTHETIC RAFFIA |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86521 | Seville Ribbed Cord, Green - Schumacher Trim
86521 | Seville Ribbed Cord, Green - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86521 |
| Pattern Name | Seville Ribbed Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% COTTON, 45% FIBRANNE, 13% SYTHETIC RAFFIA |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | 0 |
Original: $31.50
-65%$31.50
$11.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86521 |
| Pattern Name | Seville Ribbed Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% COTTON, 45% FIBRANNE, 13% SYTHETIC RAFFIA |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | 0 |























