86651 | Appino Stripe, Sunset - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86651 |
| Pattern Name | Appino Stripe |
| Collection | World View |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26 1/2" (67CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86651 | Appino Stripe, Sunset - Schumacher Fabric
86651 | Appino Stripe, Sunset - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86651 |
| Pattern Name | Appino Stripe |
| Collection | World View |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26 1/2" (67CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Stripes |
Original: $164.50
-65%$164.50
$57.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86651 |
| Pattern Name | Appino Stripe |
| Collection | World View |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26 1/2" (67CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Stripes |
























