86661 | Biyan Tape, Orange - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86661 |
| Pattern Name | Biyan Tape |
| Collection | World View |
| Width | 3 1/8" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3 1/8" (8CM) |
| Vertical Repeat | 1 3/4" (4CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 20% ACRYLIC WOOL, 80% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Orange |
| Theme | Ethnic |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86661 | Biyan Tape, Orange - Schumacher Trim
86661 | Biyan Tape, Orange - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86661 |
| Pattern Name | Biyan Tape |
| Collection | World View |
| Width | 3 1/8" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3 1/8" (8CM) |
| Vertical Repeat | 1 3/4" (4CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 20% ACRYLIC WOOL, 80% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Orange |
| Theme | Ethnic |
Original: $154.00
-65%$154.00
$53.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86661 |
| Pattern Name | Biyan Tape |
| Collection | World View |
| Width | 3 1/8" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3 1/8" (8CM) |
| Vertical Repeat | 1 3/4" (4CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 20% ACRYLIC WOOL, 80% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Orange |
| Theme | Ethnic |























