86732 | Ayan Tape, Ochre - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86732 |
| Pattern Name | Ayan Tape |
| Collection | World View |
| Width | 2 7/8" (7CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 45% LINEN, 55% Cotton |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Tan |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86732 | Ayan Tape, Ochre - Schumacher Trim
86732 | Ayan Tape, Ochre - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86732 |
| Pattern Name | Ayan Tape |
| Collection | World View |
| Width | 2 7/8" (7CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 45% LINEN, 55% Cotton |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Tan |
| Theme | Check/Plaid |
Original: $77.00
-65%$77.00
$26.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86732 |
| Pattern Name | Ayan Tape |
| Collection | World View |
| Width | 2 7/8" (7CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 45% LINEN, 55% Cotton |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Tan |
| Theme | Check/Plaid |























