86841 | The City'S Silent Lines Tape, Lollipop - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86841 |
| Pattern Name | The City'S Silent Lines Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 1 3/4" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 5% RAFFIA, 45% FIBRANNE, 26% COTTON, 24% LINEN |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Multi Color |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86841 | The City'S Silent Lines Tape, Lollipop - Schumacher Trim
86841 | The City'S Silent Lines Tape, Lollipop - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86841 |
| Pattern Name | The City'S Silent Lines Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 1 3/4" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 5% RAFFIA, 45% FIBRANNE, 26% COTTON, 24% LINEN |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Multi Color |
| Theme | 0 |
Original: $164.50
-65%$164.50
$57.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86841 |
| Pattern Name | The City'S Silent Lines Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 1 3/4" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 5% RAFFIA, 45% FIBRANNE, 26% COTTON, 24% LINEN |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Multi Color |
| Theme | 0 |























