86862 | Skyline Plaid Fringe, Merlot - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86862 |
| Pattern Name | Skyline Plaid Fringe |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2 3/8" (6CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 33% COTTON, 5% POLYESTER, 62% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86862 | Skyline Plaid Fringe, Merlot - Schumacher Trim
86862 | Skyline Plaid Fringe, Merlot - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86862 |
| Pattern Name | Skyline Plaid Fringe |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2 3/8" (6CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 33% COTTON, 5% POLYESTER, 62% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86862 |
| Pattern Name | Skyline Plaid Fringe |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2 3/8" (6CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 33% COTTON, 5% POLYESTER, 62% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |























