86911 | High Line Tape, Merlot - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86911 |
| Pattern Name | High Line Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3" (8CM) |
| Vertical Repeat | 6 1/4" (16CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 30% LINEN, 20% COTTON, 50% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86911 | High Line Tape, Merlot - Schumacher Trim
86911 | High Line Tape, Merlot - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86911 |
| Pattern Name | High Line Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3" (8CM) |
| Vertical Repeat | 6 1/4" (16CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 30% LINEN, 20% COTTON, 50% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |
Original: $101.50
-65%$101.50
$35.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86911 |
| Pattern Name | High Line Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3" (8CM) |
| Vertical Repeat | 6 1/4" (16CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 30% LINEN, 20% COTTON, 50% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |























