86912 | High Line Tape, Chartreuse - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86912 |
| Pattern Name | High Line Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3" (8CM) |
| Vertical Repeat | 6 1/4" (16CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 50% POLYESTER, 30% LINEN, 20% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86912 | High Line Tape, Chartreuse - Schumacher Trim
86912 | High Line Tape, Chartreuse - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86912 |
| Pattern Name | High Line Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3" (8CM) |
| Vertical Repeat | 6 1/4" (16CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 50% POLYESTER, 30% LINEN, 20% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | 0 |
Original: $101.50
-65%$101.50
$35.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86912 |
| Pattern Name | High Line Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3" (8CM) |
| Vertical Repeat | 6 1/4" (16CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 50% POLYESTER, 30% LINEN, 20% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | 0 |























