86931 | Trace Of Connection Fringe, Merlot - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86931 |
| Pattern Name | Trace Of Connection Fringe |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 8% RAYON, 4% POLYESTER, 88% COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86931 | Trace Of Connection Fringe, Merlot - Schumacher Trim
86931 | Trace Of Connection Fringe, Merlot - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86931 |
| Pattern Name | Trace Of Connection Fringe |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 8% RAYON, 4% POLYESTER, 88% COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |
Original: $101.50
-65%$101.50
$35.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86931 |
| Pattern Name | Trace Of Connection Fringe |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 8% RAYON, 4% POLYESTER, 88% COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |























