86940 | Nightfall Skyline, Nacre - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86940 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






86940 | Nightfall Skyline, Nacre - Schumacher Fabric
86940 | Nightfall Skyline, Nacre - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86940 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86940 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Geometric |
























