86942 | Nightfall Skyline, Antique Gold - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86942 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






86942 | Nightfall Skyline, Antique Gold - Schumacher Fabric
86942 | Nightfall Skyline, Antique Gold - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86942 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86942 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
























