86951 | Nightfall Skyline Tape, Metallic Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86951 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2 1/4" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 3 1/4" (8CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 58% VISCOSE, 42% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86951 | Nightfall Skyline Tape, Metallic Brown - Schumacher Trim
86951 | Nightfall Skyline Tape, Metallic Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86951 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2 1/4" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 3 1/4" (8CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 58% VISCOSE, 42% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |
Original: $108.50
-65%$108.50
$37.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86951 |
| Pattern Name | Nightfall Skyline Tape |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 2 1/4" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 3 1/4" (8CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 58% VISCOSE, 42% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |























