86980 | Midnight Glow, Nacre - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86980 |
| Pattern Name | Midnight Glow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86980 | Midnight Glow, Nacre - Schumacher Fabric
86980 | Midnight Glow, Nacre - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86980 |
| Pattern Name | Midnight Glow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86980 |
| Pattern Name | Midnight Glow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
























