86981 | Midnight Glow, Lustrous Metal - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86981 |
| Pattern Name | Midnight Glow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Grey |
| Theme | Metallic |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86981 | Midnight Glow, Lustrous Metal - Schumacher Fabric
86981 | Midnight Glow, Lustrous Metal - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86981 |
| Pattern Name | Midnight Glow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Grey |
| Theme | Metallic |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86981 |
| Pattern Name | Midnight Glow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Grey |
| Theme | Metallic |
























