86991 | Metallic Vegan Leather Outdoor, Dune - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86991 |
| Pattern Name | Metallic Vegan Leather Outdoor |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 21 5/8" (55CM) |
| Vertical Repeat | 27 1/2" (70CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYURETHANE |
| Country of Origin | SPAIN |
| Country of Finish | SPAIN |
| Color | Beige |
| Theme | Metallic |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86991 | Metallic Vegan Leather Outdoor, Dune - Schumacher Fabric
86991 | Metallic Vegan Leather Outdoor, Dune - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86991 |
| Pattern Name | Metallic Vegan Leather Outdoor |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 21 5/8" (55CM) |
| Vertical Repeat | 27 1/2" (70CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYURETHANE |
| Country of Origin | SPAIN |
| Country of Finish | SPAIN |
| Color | Beige |
| Theme | Metallic |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86991 |
| Pattern Name | Metallic Vegan Leather Outdoor |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 21 5/8" (55CM) |
| Vertical Repeat | 27 1/2" (70CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYURETHANE |
| Country of Origin | SPAIN |
| Country of Finish | SPAIN |
| Color | Beige |
| Theme | Metallic |
























