87106 | Washington Moiré, Brown - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87106 |
| Pattern Name | Washington Moiré |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER TREVIRA |
| Country of Origin | FRANCE |
| Country of Finish | FRANCE |
| Color | Brown |
| Theme | Moire |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





87106 | Washington Moiré, Brown - Schumacher Fabric
87106 | Washington Moiré, Brown - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87106 |
| Pattern Name | Washington Moiré |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER TREVIRA |
| Country of Origin | FRANCE |
| Country of Finish | FRANCE |
| Color | Brown |
| Theme | Moire |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87106 |
| Pattern Name | Washington Moiré |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER TREVIRA |
| Country of Origin | FRANCE |
| Country of Finish | FRANCE |
| Color | Brown |
| Theme | Moire |














