Am100475.166.0 | Salerno, Andrew Martin Veneto - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100475.166.0 |
| Pattern Name | Salerno |
| Collection | Andrew Martin Veneto |
| Width | 118.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Am100475.166.0 | Salerno, Andrew Martin Veneto - Kravet Couture Fabric
Am100475.166.0 | Salerno, Andrew Martin Veneto - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100475.166.0 |
| Pattern Name | Salerno |
| Collection | Andrew Martin Veneto |
| Width | 118.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Original: $321.30
-65%$321.30
$112.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100475.166.0 |
| Pattern Name | Salerno |
| Collection | Andrew Martin Veneto |
| Width | 118.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |














