Br-79305.008.0 | Les Fougeres - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-79305.008.0 |
| Pattern Name | Les Fougeres |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 23.5" |
| Horz. Repeat | 34.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;LINEN - 50% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Br-79305.008.0 | Les Fougeres - Brunschwig & Fils Fabric
Br-79305.008.0 | Les Fougeres - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-79305.008.0 |
| Pattern Name | Les Fougeres |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 23.5" |
| Horz. Repeat | 34.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;LINEN - 50% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-79305.008.0 |
| Pattern Name | Les Fougeres |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 23.5" |
| Horz. Repeat | 34.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;LINEN - 50% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |


















