Cn00710002 | Central Park, Light Blue - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | CN00710002 |
| Pattern Name | Central Park |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 54.50" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 21.75" |
| Pattern Repeat Width | 27.25" |
| FIBER CONTENT | 100% COTTON |
| END-USE QUALITY | LIGHT DUTY |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Cn00710002 | Central Park, Light Blue - Old World Weavers Fabric
Cn00710002 | Central Park, Light Blue - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | CN00710002 |
| Pattern Name | Central Park |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 54.50" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 21.75" |
| Pattern Repeat Width | 27.25" |
| FIBER CONTENT | 100% COTTON |
| END-USE QUALITY | LIGHT DUTY |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Original: $201.00
-65%$201.00
$70.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | CN00710002 |
| Pattern Name | Central Park |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 54.50" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 21.75" |
| Pattern Repeat Width | 27.25" |
| FIBER CONTENT | 100% COTTON |
| END-USE QUALITY | LIGHT DUTY |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |


















