Dg-10300.049.0 | Halite Reversible, Espresso - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10300.049.0 |
| Pattern Name | Halite Reversible |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10300.049.0 | Halite Reversible, Espresso - Donghia Fabric
Dg-10300.049.0 | Halite Reversible, Espresso - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10300.049.0 |
| Pattern Name | Halite Reversible |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10300.049.0 |
| Pattern Name | Halite Reversible |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |














