Dg-10346.008.0 | Tilt, Beige - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10346.008.0 |
| Pattern Name | Tilt |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 25.5" |
| Horz. Repeat | 17.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;POLYESTER - 9%;POLYAMIDE - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Cheic and Modern |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10346.008.0 | Tilt, Beige - Donghia Fabric
Dg-10346.008.0 | Tilt, Beige - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10346.008.0 |
| Pattern Name | Tilt |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 25.5" |
| Horz. Repeat | 17.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;POLYESTER - 9%;POLYAMIDE - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Cheic and Modern |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10346.008.0 |
| Pattern Name | Tilt |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 25.5" |
| Horz. Repeat | 17.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;POLYESTER - 9%;POLYAMIDE - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Cheic and Modern |
| Notes | 0 |














