Grl88420 | Natural Palette Resource, Wood Veneer Oak - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88420 |
| Pattern Name | Wood Veneer Oak |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Wood |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Grl88420 | Natural Palette Resource, Wood Veneer Oak - Ronald Redding Wallpaper
Grl88420 | Natural Palette Resource, Wood Veneer Oak - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88420 |
| Pattern Name | Wood Veneer Oak |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Wood |
Original: $89.25
-65%$89.25
$31.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88420 |
| Pattern Name | Wood Veneer Oak |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Wood |
















