Gwf-3832.86.0 | Glyph, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3832.86.0 |
| Pattern Name | Glyph |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 51.25" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 25.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3832.86.0 | Glyph, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3832.86.0 | Glyph, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3832.86.0 |
| Pattern Name | Glyph |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 51.25" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 25.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Check/Plaid |
Original: $261.45
-65%$261.45
$91.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3832.86.0 |
| Pattern Name | Glyph |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 51.25" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 25.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Check/Plaid |














