Gwf-3835.64.0 | Grid, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3835.64.0 |
| Pattern Name | Grid |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 1.25" |
| Horz. Repeat | 1.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3835.64.0 | Grid, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3835.64.0 | Grid, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3835.64.0 |
| Pattern Name | Grid |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 1.25" |
| Horz. Repeat | 1.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3835.64.0 |
| Pattern Name | Grid |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 1.25" |
| Horz. Repeat | 1.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Check/Plaid |














