Gwp-3744-86 | Glyph Wc, Sparrow Plaid - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3744.86.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3744.86.0 |
| Pattern Name | Glyph Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 51.96" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 25.39" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | PRETRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SPARROW |
| Theme | Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3744-86 | Glyph Wc, Sparrow Plaid - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3744.86.0
Gwp-3744-86 | Glyph Wc, Sparrow Plaid - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3744.86.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3744.86.0 |
| Pattern Name | Glyph Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 51.96" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 25.39" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | PRETRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SPARROW |
| Theme | Plaid |
Original: $327.60
-65%$327.60
$114.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3744.86.0 |
| Pattern Name | Glyph Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 51.96" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 25.39" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | PRETRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SPARROW |
| Theme | Plaid |
















