Lzw-30199-03 | Tappeto, Green Textured - Kravet Design Wallpaper - Lzw-30199.03.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZW-30199.03.0 |
| Pattern Name | Tappeto |
| Collection | Lizzo Textures I |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Textured |
| Notes | ROLL SIZE:27"W X 11 YDS |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lzw-30199-03 | Tappeto, Green Textured - Kravet Design Wallpaper - Lzw-30199.03.0
Lzw-30199-03 | Tappeto, Green Textured - Kravet Design Wallpaper - Lzw-30199.03.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZW-30199.03.0 |
| Pattern Name | Tappeto |
| Collection | Lizzo Textures I |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Textured |
| Notes | ROLL SIZE:27"W X 11 YDS |
Original: $354.38
-65%$354.38
$124.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZW-30199.03.0 |
| Pattern Name | Tappeto |
| Collection | Lizzo Textures I |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Textured |
| Notes | ROLL SIZE:27"W X 11 YDS |












