Ncw4152-01 | Rosslyn Lochwood Green/Coral - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4152-01 |
| Pattern Name | Rosslyn Lochwood Green/Coral |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4152-01 | Rosslyn Lochwood Green/Coral - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4152-01 | Rosslyn Lochwood Green/Coral - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4152-01 |
| Pattern Name | Rosslyn Lochwood Green/Coral |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4152-01 |
| Pattern Name | Rosslyn Lochwood Green/Coral |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |












