Ncw4186-08 | Cathay Khitan Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4186-08 |
| Pattern Name | Cathay Khitan Silver |
| WEIGHT GSM | 1.166 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 72 (28¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4186-08 | Cathay Khitan Silver - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4186-08 | Cathay Khitan Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4186-08 |
| Pattern Name | Cathay Khitan Silver |
| WEIGHT GSM | 1.166 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 72 (28¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
Original: $358.00
-65%$358.00
$125.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4186-08 |
| Pattern Name | Cathay Khitan Silver |
| WEIGHT GSM | 1.166 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 72 (28¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
















