Ncw4201-01 | Fontibre Belem Chocolate/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4201-01 |
| Pattern Name | Fontibre Belem Chocolate/Gold |
| WEIGHT GSM | 0.976 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4201-01 | Fontibre Belem Chocolate/Gold - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4201-01 | Fontibre Belem Chocolate/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4201-01 |
| Pattern Name | Fontibre Belem Chocolate/Gold |
| WEIGHT GSM | 0.976 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4201-01 |
| Pattern Name | Fontibre Belem Chocolate/Gold |
| WEIGHT GSM | 0.976 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Damask |
















