Ncw4204-03 | Fontibre Kershaw Plain Plaster - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4204-03 |
| Pattern Name | Fontibre Kershaw Plain Plaster |
| WEIGHT GSM | 0.85 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4204-03 | Fontibre Kershaw Plain Plaster - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4204-03 | Fontibre Kershaw Plain Plaster - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4204-03 |
| Pattern Name | Fontibre Kershaw Plain Plaster |
| WEIGHT GSM | 0.85 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4204-03 |
| Pattern Name | Fontibre Kershaw Plain Plaster |
| WEIGHT GSM | 0.85 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Distressed Textures |
















