Ncw4350-03 | Les Indiennes Taupe/Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4350-03 |
| Pattern Name | Les Indiennes Taupe/Aqua |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Paisley |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4350-03 | Les Indiennes Taupe/Aqua - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4350-03 | Les Indiennes Taupe/Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4350-03 |
| Pattern Name | Les Indiennes Taupe/Aqua |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Paisley |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4350-03 |
| Pattern Name | Les Indiennes Taupe/Aqua |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Paisley |
















