Ncw4393-03 | Ashdown Benmore Green/Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4393-03 |
| Pattern Name | Ashdown Benmore Green/Aqua |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 10m x 68.5cm (11 yds x 27ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4393-03 | Ashdown Benmore Green/Aqua - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4393-03 | Ashdown Benmore Green/Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4393-03 |
| Pattern Name | Ashdown Benmore Green/Aqua |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 10m x 68.5cm (11 yds x 27ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4393-03 |
| Pattern Name | Ashdown Benmore Green/Aqua |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 10m x 68.5cm (11 yds x 27ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |












