Ncw4496-03 | Signature Plumier Green/Chocolate - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4496-03 |
| Pattern Name | Signature Plumier Green/Chocolate |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 27 (10½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4496-03 | Signature Plumier Green/Chocolate - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4496-03 | Signature Plumier Green/Chocolate - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4496-03 |
| Pattern Name | Signature Plumier Green/Chocolate |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 27 (10½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4496-03 |
| Pattern Name | Signature Plumier Green/Chocolate |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 27 (10½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |












