Ncw4590-02 | Honfleur Fener Grove Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4590-02 |
| Pattern Name | Honfleur Fener Grove Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 240 |
| Width | 9m x 70cm (9¾ yards x 27½ ins) |
| Repeat CM (INS) | 127 (50) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4590-02 | Honfleur Fener Grove Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4590-02 | Honfleur Fener Grove Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4590-02 |
| Pattern Name | Honfleur Fener Grove Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 240 |
| Width | 9m x 70cm (9¾ yards x 27½ ins) |
| Repeat CM (INS) | 127 (50) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4590-02 |
| Pattern Name | Honfleur Fener Grove Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 240 |
| Width | 9m x 70cm (9¾ yards x 27½ ins) |
| Repeat CM (INS) | 127 (50) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |












