Ncw4593-05 | Honfleur Annecy Teal - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4593-05 |
| Pattern Name | Honfleur Annecy Teal |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 26 (10¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4593-05 | Honfleur Annecy Teal - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4593-05 | Honfleur Annecy Teal - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4593-05 |
| Pattern Name | Honfleur Annecy Teal |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 26 (10¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4593-05 |
| Pattern Name | Honfleur Annecy Teal |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 26 (10¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Leaves |












