Ncw4594-01 | Honfleur La Quintinie Teal - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4594-01 |
| Pattern Name | Honfleur La Quintinie Teal |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 70 (27½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4594-01 | Honfleur La Quintinie Teal - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4594-01 | Honfleur La Quintinie Teal - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4594-01 |
| Pattern Name | Honfleur La Quintinie Teal |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 70 (27½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4594-01 |
| Pattern Name | Honfleur La Quintinie Teal |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 70 (27½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |












