P2025123-31 | Damask Wp, Green Damask - Lee Jofa Wallpaper - P2025123.31.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025123.31.0 |
| Pattern Name | Damask Wp |
| Collection | |
| Width | 26.75" |
| Vert. Repeat | 29.1" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 44%;OTHER - 26%;BINDER - 19%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025123-31 | Damask Wp, Green Damask - Lee Jofa Wallpaper - P2025123.31.0
P2025123-31 | Damask Wp, Green Damask - Lee Jofa Wallpaper - P2025123.31.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025123.31.0 |
| Pattern Name | Damask Wp |
| Collection | |
| Width | 26.75" |
| Vert. Repeat | 29.1" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 44%;OTHER - 26%;BINDER - 19%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025123.31.0 |
| Pattern Name | Damask Wp |
| Collection | |
| Width | 26.75" |
| Vert. Repeat | 29.1" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 44%;OTHER - 26%;BINDER - 19%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Damask |
















