P2025124-6 | Hadiqa Wp, Brown Diamond - Lee Jofa Wallpaper - P2025124.6.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025124.6.0 |
| Pattern Name | Hadiqa Wp |
| Collection | Paolo Moschino Mediterraneo Wallpaper Collection |
| Width | 26.75" |
| Vert. Repeat | 4.75" |
| Horz. Repeat | 5.25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 44%;OTHER - 26%;BINDER - 19%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025124-6 | Hadiqa Wp, Brown Diamond - Lee Jofa Wallpaper - P2025124.6.0
P2025124-6 | Hadiqa Wp, Brown Diamond - Lee Jofa Wallpaper - P2025124.6.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025124.6.0 |
| Pattern Name | Hadiqa Wp |
| Collection | Paolo Moschino Mediterraneo Wallpaper Collection |
| Width | 26.75" |
| Vert. Repeat | 4.75" |
| Horz. Repeat | 5.25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 44%;OTHER - 26%;BINDER - 19%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond |
Original: $478.80
-65%$478.80
$167.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025124.6.0 |
| Pattern Name | Hadiqa Wp |
| Collection | Paolo Moschino Mediterraneo Wallpaper Collection |
| Width | 26.75" |
| Vert. Repeat | 4.75" |
| Horz. Repeat | 5.25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 44%;OTHER - 26%;BINDER - 19%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond |
















