P8025103-613 | Frise Palmette, Aqua Border - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025103.613.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025103.613.0 |
| Pattern Name | Frise Palmette |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 7.87" |
| Vert. Repeat | 7.87" |
| Horz. Repeat | 7.87" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | AQUA |
| Theme | Border |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025103-613 | Frise Palmette, Aqua Border - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025103.613.0
P8025103-613 | Frise Palmette, Aqua Border - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025103.613.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025103.613.0 |
| Pattern Name | Frise Palmette |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 7.87" |
| Vert. Repeat | 7.87" |
| Horz. Repeat | 7.87" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | AQUA |
| Theme | Border |
Original: $96.08
-65%$96.08
$33.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025103.613.0 |
| Pattern Name | Frise Palmette |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 7.87" |
| Vert. Repeat | 7.87" |
| Horz. Repeat | 7.87" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | AQUA |
| Theme | Border |
















