Pdg1107/02 | Le Poeme De Fleurs - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1107-02 |
| Pattern Name | Le Poeme De Fleurs |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1107/02 | Le Poeme De Fleurs - Designer Guild Wallpaper
Pdg1107/02 | Le Poeme De Fleurs - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1107-02 |
| Pattern Name | Le Poeme De Fleurs |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Original: $630.00
-65%$630.00
$220.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1107-02 |
| Pattern Name | Le Poeme De Fleurs |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |












