Pdg1114/02 | Suisai - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1114-02 |
| Pattern Name | Suisai |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1114/02 | Suisai - Designer Guild Wallpaper
Pdg1114/02 | Suisai - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1114-02 |
| Pattern Name | Suisai |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1114-02 |
| Pattern Name | Suisai |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Distressed Textures |












