Pdg1121/01 | Manipur Dove - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1121-01 |
| Pattern Name | Manipur Dove |
| WEIGHT GSM | 330 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 14cm (5 ½) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1121/01 | Manipur Dove - Designer Guild Wallpaper
Pdg1121/01 | Manipur Dove - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1121-01 |
| Pattern Name | Manipur Dove |
| WEIGHT GSM | 330 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 14cm (5 ½) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1121-01 |
| Pattern Name | Manipur Dove |
| WEIGHT GSM | 330 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 14cm (5 ½) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Trellis |












