Pdg1122/01 | Parterre Pewter - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1122-01 |
| Pattern Name | Parterre Pewter |
| WEIGHT GSM | 400 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1122/01 | Parterre Pewter - Designer Guild Wallpaper
Pdg1122/01 | Parterre Pewter - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1122-01 |
| Pattern Name | Parterre Pewter |
| WEIGHT GSM | 400 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1122-01 |
| Pattern Name | Parterre Pewter |
| WEIGHT GSM | 400 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |












