Pdg1123/02 | Grandiflora Rose Heather - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1123-02 |
| Pattern Name | Grandiflora Rose Heather |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Purple |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1123/02 | Grandiflora Rose Heather - Designer Guild Wallpaper
Pdg1123/02 | Grandiflora Rose Heather - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1123-02 |
| Pattern Name | Grandiflora Rose Heather |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Purple |
| Theme | Floral |
Original: $512.40
-65%$512.40
$179.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1123-02 |
| Pattern Name | Grandiflora Rose Heather |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Purple |
| Theme | Floral |












