Pdg1125/01 | Mansur Cobalt - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1125-01 |
| Pattern Name | Mansur Cobalt |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1125/01 | Mansur Cobalt - Designer Guild Wallpaper
Pdg1125/01 | Mansur Cobalt - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1125-01 |
| Pattern Name | Mansur Cobalt |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Original: $210.00
-65%$210.00
$73.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1125-01 |
| Pattern Name | Mansur Cobalt |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |












