Pdg1129/02 | Tanjore Cobalt - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1129-02 |
| Pattern Name | Tanjore Cobalt |
| WEIGHT GSM | 175 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 41.5cm (16 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1129/02 | Tanjore Cobalt - Designer Guild Wallpaper
Pdg1129/02 | Tanjore Cobalt - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1129-02 |
| Pattern Name | Tanjore Cobalt |
| WEIGHT GSM | 175 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 41.5cm (16 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |
Original: $245.00
-65%$245.00
$85.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1129-02 |
| Pattern Name | Tanjore Cobalt |
| WEIGHT GSM | 175 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 41.5cm (16 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |












